Dostupné termíny pro vaši dovolenou ...


Pro balíček "Standard":

Individuální sestavení termínů je možné při pobytu delším než 21ti dnů . Pro dotazy či více informací o možnostech sestavení termínu nám prosím napište přes Kontaktní formulář  Bližší informace o rezervacích naleznete níže! Vypsané termíny jsou tzv. "rozmezí", tzn. přílet a odlet si můžete zvolit sami v daném námi vypsaném rozmezí termínů! (Například je termín vypsán 1.1.2019-15.1.2019, vy si však můžete zarezervovat pobyt od 2.1, 3.1. až 12.1,13.1 atp)

Nekupujte letenky v případě, že od nás nemáte potvrzení o dokončení rezervace! ( Schválený formulář a platba rezervační zálohy na našem účtu)


rok 2021

Aktuálně jsou všechy rezervace zastaveny. Bojujeme v době Covidové.

Děkujeme za pochopení                    

                                            


Rezervační formulář

Prosím vypište a odešlete rezervační formulář. Vaše jméno a příjmení, e-mail , datum rezervace a počet osob na pobyt (dospělí + děti). Níže naleznete vzor. Odpověď Vám bude zaslána z mého e-mailu. Prosím zkontrolujte i složku SPAM na Vašem e-mailu. E-mail je odesílán z Indonésie a Váš provozovatel to může vyhodnotit jako nevyžádanou poštu! Termíny aktualizujeme každých 7 dní, z důvodů čekání na rezervační platby, proto již nemusí být nějaký vypsaný termín k dispozici. Při rezervaci vždy berte v potaz, že v ubytování je možné provézt check-in (přihlášení) po 14:00hod v den vašeho příletu. Check-out ( odhlášení) nejpozději ve 12:00. To znamená, že pokud doletíte ku příkladu 15.1.2020 v 8 hodin ráno a k nám do ubytování se dostanete kolem oběda, je potřeba počkat na odhlášení stávajicích hostů a dokončení úklidu pokoje. Nebojte se nás kontaktovat ohledně koupě letenky na vámi zvolený termín a čas! Poradíme, přizpusobíme.

V případe neuhrazení rezervační zálohy do 7 dní od Vašeho zadání je rezervace automaticky stornována !Vzor objednávky

Zde naleznete vzor objednávky, rozklikněte obrázek

"Jak provedu rezervaci?"

Aneb naše obchodní podmínky:

Nehledejte za tím nic složitého. Ná této stránce máte k výběru naše volné termíny a záleží jen na Vás, jaký si vyberete. Délka dní v daném vypsaném termínu záleží na Vás ( 10-14 dní) .Nabízímé také možnost výběru individuálního termínu ( v případě pobytu delším než 20 dní atp.) 

Po potvrzení dostupnosti termínu vám Váš datum zarezervujeme a pošleme potvrzovací e-mail a Vy tak budete mít možnost prozkoumat na daný termín letenky. Jakmile si budete jistí, dáte nám vědět a po složení zálohy 2.000,- Kč za osobu na náš český účet u Fio Banky rezervaci dokončíte. Maximální doba pro potvrzení reservace je 7 dní! Pokud do té doby nesložíte zálohu, vaše reservace bude zrušena! Zálohy jsou nevraté a budou odečteny z kompletní ceny pobytu po Vašem příletu. V případě zrušení rezervace záloha propadá!

Cenu za kompletní ubytování neplatíte předem! Vše se řeší až v místě ubytování v místní měně po tom co vám ve směnárně vyměníme valuty !

Odesláním vaši rezervace souhlasíte s našimi podmínkami rezervace!

Proč rezervace nevracíme? Źádné obohacení v tom nehledejte :) Je to z toho důvodu, že vaše zálohy ihned platíme majiteli objektu a váš termín ubytování je tak pevně a nevratně rezervován.

"Doletím na bali. Co dál?"

Pokud jste měli objednaný a námi potvrzený termín, vyzvedneme Vás na letišti a zařídímě odvoz přímo na ubytování.  Zaplatíte vše až na místě! Až si odpočinete a vyměníme v klidu peníze, klidně až na druhý den :) .

Check-in je možný nejdříve od 14:00 hod. V den Vaši uvedené rezervace a check-out nejpojzději do 12:00 hod. v datu Vašeho odletu (prostě klasika jako v každém ubytování :) .


0
 .