Naše skromné Balíčky ubytování se vším co potřebujete pro vaši bezstarostnou dovolenou...

Nejste nároční cestovatelé prahnoucí po luxusu? Tak to jste právě našli co jste hledali. Po mém poznatku z cest po J.V. Asii  jsem dospěl k názoru, že na poznání dané země Vám stačí skromné, čisté a né moc hlučné místo pro nabrání energie. Přeci jen nejedete na dovolenou 12.000 km abyste seděli na pokoji že jo? 
 Takže jsme se rozhodli pro levný koncept nového ubytování s velmi dobrou dostupností všech služeb (stravování, nákupy, pláže,nemocnice, letiště, atrakce, zábava atd) a zvlolil lokaci ve vesnici nad městem Jimbaran. V ubytování naleznete vše, co pro svou dovolenou potřebujete. Má to smysl a věříme, že si zde dokážete užít stejně kvalitní poznávací dovolenou jako všichni ostatní. Nyní již máme v nabídce dva areály které nabízejí možnost výběru různých termínů i velikosti pokojů.

"Bali bez zbytečného luxusu..."

 Aneb skromné ubytování, ať máte kde složit hlavu. Nepotřebuji zvát fotografa a fotografie upravovat na počítači abych Vám nasliboval vzdušné zámky. Za ty peníze nelze na Bali očekávat 5* vilu s oceánem za plotem, švédské stoly se slaninou či prémiové služby jako masáže či jógu. Toto bude Vaše levná dovolená v tropech včetně našich služeb jako jsou transporty z letiště, internetu v mobilu, zapůjčení skútru zdarma či auta za přijatelnou cenu, ale také možnost naplánování výletů, zapůjčení telefonu, powerbanky, jízdních kol a na dlouhé noci třeba i konzole Playstation 3. A to vše za bezkonkurenční cenu pobytu. Naše know-how o Bali a pomoc v nouzi je vám kdykoliv k dispozici a to je ten důvod, proč jet na Vaši dovolenou právě k nám. Na výběr máte hned několik možností ubytování a termínů. Navíc díky spolupráci s lokál řidiči a průvodci vám dokážeme zařídit pohodové výlety po Bali v klimatizovaných vozech za neturstické ceny.

Stačí si jen vybrat z naši nabídky ubytovacích balíčků.....

Vybavení ubytování...

- Wi-Fi

- Klimatizace

- Lednice

- Lokální TV

- Manželská postel

- Malá kuchyňka

- Skromná, ale čistá koupelna s teplou vodou. 

- Mobilní telefon s internetem a powerbankou

- Automat na vodu 

- Občas nějaká ta roztomilá ještěrka, která přijde za světlem

          kategorie...

"STANDARD"

        od 360,- Kč /osoba/noc              Více o balíčku standard     


          
"Co je v ceně?"

- Transfer z letiště.

- Ubytování pro 2 osoby s manželskou postelí a klimatizací. U balíčku "Komfort" možnost přistýlky pro dítě.

- Skútr, automat do 150cc (Honda,Yamaha). Další lze půjčit dle dohody.


- Mobilní telefon s internetem a powerbankou

- Uvítací balíček (opalovací krém, repelent, hygiena, pitný režim a svačinka)

- Možnost zapůjčení horských kol

- Naše rady a doporučení.

"Co v ceně není?"

- Letenky. S jejich výběrem rádi poradíme. Obousměrné pořídíte on-line již od 10.000,- Kč.

- Stravu . Ale nebojte, neumřete hlady, jídla je všude dostatek a za pár korun. Warung máme přímo v areálu. Nechceme Vás ráno krmit vejci , palačinkou či toastem a navyšovat Vám tak cenu zájezdu. Jste v Indonesii a tak si můžete zvolit levné lokální varianty snídaní na X způsobů v okolních vývařovnách.

- Pojištění.

- Výlety a palivo do skútru či auta.

- Záruku 100% slunečného počasí. Bali je v tropech a tak je zde počasí nevyzpytatelné a proměnlivé ( Říjen-Duben). Ale vzduch i voda jsou pořád v příjemných hodnotách kolem 30C celoročně a přeháňky jsou zde na jihu krátké!

- Víza (v případě zakoupení "Visa on arrival" na delší dobu jak 30 dní).

-Turistické vízum na 30 dní je ZDARMA, obdržíte ho od celníka po přístání na Bali!

"Motorku nechci!"

V tom případě vám můžeme domluvit auto půjčovnu. Ceny se pohubují okolo 500,- Kč na den. Můžete také využít levných "Grab" Taxi a nechat se vozit (cca. za 3,- Kč až 10,- Kč/km). Nebo si pronajat řidiče na celý den (+-1.000,- Kč/max 6 osob). Nicméně z naši zkušenosti víme, že bez skútru je tady život těžky. Chodit pěšky či jezdit na kole je náročné. Kola máte u nás k dispozici zdarma!

"Jak se ubytovat?"

Po té, co Vás vyzvedneme na letišti a zařídíme odvoz na ubytování dostanete klíče od pokoje. Ten bude připraven pro Váš odpočinek po příletu vč. občerstvení a vody. Jakmile si odpočinete (klidně až na druhý den)  ofotíme si Váš pas pro úřady v případě kontroly a platbu pobytu provedete u nás oproti dokladu v rupijích. Jestliže budete využívat náš skútr, který máte k pobytu ZDARMA k zapůjčení, bude potřebné složení zálohy ve výši 100 USD/EUR. Ta bude použitá na případné škody na ubytování či skútru (zničené vybavení, defekty, poškozné pneu či motocykl po pádu, ztrátu helmy atp.) V případě, že vrátíte vše bez újmy záloha se Vám samozřejmě vrátí. Platba za ubytování je možná pouze hotově v indonézské rupii (IDR). Výměnu valut vám zařídíme my a  bez starostí :)

0
 .